Kosminis laivas nukrito į Marsą?

pagal | 6 lapkričio, 2017

Neseniai buvo pastebėta vieno vieša diskusija, kurioje vienas iš interaktyvios reklamos agentūros Addad.lt narių pasidalino informaciją apie, tai, kad iš bendradarbių kitose šalyse sulaukė įdomios naujienos – NSO nukrito į Marsą? Kaip tai atsitiko?

Marso paviršiuje buvo matoma didžiulė 600 pėdų pločio anomalija, o NSO entuziastai teigė, kad erdvėlaivis vis tik galėtų skristi, jei JAV, Kinija ar Rusija galėtų jį išgelbėti.

Ar vyriausybės jau turi vietinę technologiją ir pastatė NSO kosminį laivą?

Žinoma, jie turės sugalvoti technologijas, kurios juos įtrauks į Marsą bei dar didesnį jo tyrinėjimą. Tačiau,  tai yra tik gandai ir jei jie pasirodys tikri, kad žmonija pradėjo statyti į NSO panašius erdvėlaivius – tai didžiulis žingsnis žmonijos technologijų raidoje.

NSO atrodo kaip širdis, tačiau yra geroje būsenoje, išskyrus keletą įbrėžimų ir įlenkimų. O kas jeigu tai NSO erdvėlaivis? Tai yra vertingas prizas žemės tyrinėtojų kolekcijai ir galbūt daug būtų galima išmokti iš keistų laivų. UFOvni2012 sako, kad tai originali nuotrauka buvo padaryta NASA „Mars Global Surveyor“ 2000 m. Spalio 16 d., Todėl tai galėjo nutikti prieš daugybę metų.

NSO tyrimų mėgėjai sakė, kad ilgos ir pasuktos takelės, kuriose iškraunamos laivai, buvo paliktos už erdvėlaivio ribų, ir tai rodo, kad tai buvo ateivių laivo avarija, tačiau jis nusileido bei sugebėjo tai padaryti palyginti švelniai. Negana to, teigiama, kad periodiški bei stiprūs vejai planetoje dažnai būna sunaikina kraštovaizdį, todėl tas pats NSO gali būti tik sunaikinto kraštovaizdžio žymė.

Esant tokioms aplinkybėms, sunku išsiaiškinti, ar tai tik kraštovaizdis ar tikrai nukritęs ir sugedęs NSO erdvėlaivis. Užsieniečių specialistai dabar nori žinoti, ar sutrikusieji  erdvėlaivio keleiviai dar gali būti teoriškai išgelbėti, ir jei taip,  kaip su jais susisiekti?

Dauguma mokslininkų ir ateivių ekspertų diskutuoja ar šis NSO yra tik padirbta nuotrauka ar tai galėjo iš tikrųjų įvykti.

Tiriant vaizdus, buvo pasakyta, kad 1 pikselis ant nuotraukos yra apie 9,4 pėdų. Tai reikštų, kad UFO danga, matoma ant Marso paviršiaus, būtų apie 600 pėdų. Nėra jokios abejonės, kad tokio dydžio objektas būtų didžiulis šešėlis, jei jis būtų rodomi aukščiau esančiame danguje. Mokslininkas Vingatas buvo pirmasis sąmokslo teoretikas, kuris žmonėms nurodė ir  atkreipė dėmesį į Lobachevskio kraterį, esantį tolimoje Mėnulio pusėje. Nuotraukos iš „Apollo 16“ teigė, kad krateris galėjo būti prieglauda ekstremalioms bazėms, kurios buvo sudėtingos ir apimančios daugybę stačiakampių ir dirbtinių konstrukcijų, o viena iš neįprastų iš jų buvo itin didelė.

Kitaip tariant, tokios istorijos yra kuriamos pažadinti žmonių smalsumą ir dar padidinti abejones. Įsivaizduokite, kad jūs ruošiatės misijai į Marsą 2022 m. tokios naujienos ir teorijos arba dar labiau paskatintu jus nepersigalvoti ir vykti kurti kolonijos arba užleisti žmogui, kuris nori dalyvauti SpaceX programoje. Tad kaip yra iš tikrųjų – galime tik spėlioti.